Seznam exekutorů
Necítíe se na to? Nevadí... umíme s nimi mluvit.
Obvod: Praha 2
Bayer, Aleš, JUDr.
Kateřinská 13
120 00 Praha 2
tel: 296 325 556
Obvod: Praha 10
Bednář, Richard, Mgr.
Na Plískavě 1525/2
102 00 Praha 10
vchod do úřadu z ulice Hostivařská
Obvod: Bruntál
Bělasta, Čeněk, Mgr.
Dr.E.Beneše 1497/21
792 01 Bruntál
tel: 554 773 550 begin_of_the_skype_highlighting BEZPLATNĚ 554 773 550end_of_the_skype_highlighting
e-mail www
Obvod: Česká Lípa
Bémová, Jana, JUDr.
Hrnčířská 762
470 01 Česká Lípa
Obvod: Brno-město
Blažková, Alena, JUDr. Ph. D.
Konečného náměstí 2
611 18 Brno
Obvod: Trutnov
Bohutínský, Jan, JUDr.
Ječná 479
541 03 Trutnov 3
Obvod: Hodonín
Brančík, Kamil, Mgr.
Sadová 15
695 01 Hodonín
Obvod: České Budějovice
Bronec, Milan, JUDr.
Šumavská 17
370 01 České Budějovice
Obvod: Praha 1
Bulvas, Jiří, JUDr.
Jablonecká 322
190 00 Praha 9
Obvod: Kolín
Bursa, Aleš, Mgr.
Rubešova 60
280 02 Kolín
Obvod: Brno-město
Cingroš, Josef, Mgr. Ing.
Bohunická 728/24a
619 00 Brno - Horní Heršpice
Obvod: Břeclav
Cink, Libor, Mgr.
nám. T. G. Masaryka 17
690 02 Břeclav
Obvod: Strakonice
Čenovská, Emilie, JUDr.
Heydukova 349
386 02 Strakonice
Obvod: Prostějov
Černošková, Lenka, Mgr.
Dolní 71
796 01 Prostějov
Obvod: Zlín
Černý, Josef, JUDr.
tř. T. Bati 1547
760 01 Zlín
Obvod: Jeseník
Dohnal, Antonín, JUDr.
Otakara Březiny 229
790 01 Jeseník
Obvod: Beroun
Dolanský, Pavel, Mgr.
Palackého 31/2
266 01 Beroun 1
Obvod: Tábor
Douchová, Martina, Mgr.
Příběnická 1908
390 01 Tábor
Obvod: Hradec Králové
Dvořáčková, Marcela, JUDr.
U Soudu 276
500 03 Hradec Králové
Obvod: Sokolov
Dvořák, Miloš, Mgr.
Zahradní 328
357 33 Loket
Obvod: Praha 4
Elfmarková, Monika, JUDr.
K Beránku 3
143 00 Praha 4
Obvod: Ostrava
Ender, Pavel, Mgr.
Nádražní 477/184
702 00 Ostrava
Obvod: Praha 8
Erben, Ivan, JUDr.
U Okrouhlíku 3/1820
150 00 Praha 5
Obvod: Praha-východ
Erbert, Ivo, JUDr.
Milešovská 1326/4
130 00 Praha 3
Obvod: Praha 7
Exner, Filip, JUDr.
Přívozní 1054/2
170 00 Praha 7 - Holešovice
Obvod: Praha 2
Fendrych, Jan, JUDr.
Hradecká 3
130 00 Praha 3
Obvod: Nový Jičín
Fišer, Jiří, JUDr.
Čs. armády 219/20
743 01 Bílovec
Obvod: Plzeň-sever
Flajšhansová, Vendula, JUDr.
Divadelní 2728/3a
301 00 Plzeň
Obvod: Pelhřimov
Fojtová, Jana, JUDr.
Pražská 1156
393 01 Pelhřimov
Obvod: Jičín
Franc, Jaromír, Mgr.
Husova 64
506 01 Jičín
Obvod: Český Krumlov
Frank, Marek, JUDr.
Radniční 28
381 01 Český Krumlov
Obvod: Ostrava
Fučíková, Pavla, Mgr.
Slévárenská 410/14
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Obvod: Vsetín
Gajdoš, František, Mgr.
Poláškova 77
757 01 Valašské Meziříčí
Původní číslo s.e.: 060
Obvod: Praha 4
Glogrová, Iveta, JUDr.
Vinohradská 58/1188
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Obvod: Praha 6
Grosam, Jan, JUDr.
Bělohorská 17/270
162 12 Praha 6 - Břevnov
Obvod: Uherské Hradiště
Hanáček, Pavel, Mgr.
Na splávku 1182
686 01 Uherské Hradiště
Obvod: Praha 5
Hanák, Ondřej, JUDr. Ph.D.
Malátova 645/18
150 00 Praha 5
Obvod: Praha 5
Hauerland, Miloslav, JUDr.
Zborovská 1222/3
150 00 Praha 5 - Smíchov
Obvod: Praha 3
Havlíková, Markéta, JUDr.
Korunní 127
130 00 Praha 3
Obvod: Pardubice
Hofman, Arnošt, JUDr.
9. května 215
533 72 Moravany
Obvod: Brno-město
Homola, Jaroslav, Mgr.
Hlinky 41/104
603 00 Brno
Pracoviště pro styk s veřejností a účastníky řízení se nachází na adrese Hlinky 510/110. Zástupce odvolaného soudního exekutora JUDr. Jiřího Doležala (EÚ Plzeň-jih).
Obvod: Tábor
Horák, Martin, Mgr.
Bílkova 960
390 02 Tábor
Jmenován 25. 4. 2012 do uvolněného exekutorského úřadu Tábor, po odvolané soudním exekutorce JUDr. Věře Štěrbové.
Obvod: Kroměříž
Chaloupka, David, Mgr.
Jánská 25/1
767 01 Kroměříž
Obvod: Mělník
Chaloupka, Roman, JUDr.
Havlíčkova 329
276 01 Mělník
Obvod: Opava
Chovanec, Aleš, JUDr.
Veleslavínova 19
746 01 Opava
Obvod: Praha 10
Ivanko, Igor, JUDr.
Na Zátorce 12
160 00 Praha 6
Původní číslo s.e.: 033
Obvod: Praha 6
Jablonská, Eva, JUDr.
Slavíčkova 372/2
160 00 Praha 6
Obvod: Znojmo
Jaroš, Vojtěch, Mgr.
Rooseveltova 2
669 02 Znojmo
Obvod: Chrudim
Jaroš, Petr, Mgr.
Škroupova 150
537 01 Chrudim
Obvod: Jindřichův Hradec
Jenerál, Marek, Mgr.
Sady 193
377 01 Jindřichův Hradec
Obvod: Semily
Jindra, Jan, Mgr.
Antonína Dvořáka 326
511 01 Turnov
Obvod: Jihlava
Karafiát, Radek, Mgr.
Královský Vršek 25
586 01 Jihlava
Obvod: Liberec
Karasová, Soňa, JUDr.
Truhlářská 515/2a
460 01 Liberec
Obvod: Mladá Boleslav
Kiselová, Simona, Mgr.
Palackého 267
293 01 Mladá Boleslav
Obvod: Brno-venkov
Kocián, Petr, JUDr.
Veveří 125
616 45 Brno
Původní číslo s.e.: 037
Obvod: Frýdek-Místek
Kocinec, Jaroslav, Mgr. LL.M.
Farní 19
738 01 Frýdek-Místek
Obvod: Tábor
Kohoutek, Predrag, Mgr.
Čechova 298
391 65 Bechyně
Obvod: Žďár nad Sázavou
Komárek, Jiří, JUDr.
Jihlavská 1007
591 01 Žďár nad Sázavou
Obvod: Vyškov
Komínková, Zuzana, Mgr.
Nádražní 7
682 01 Vyškov
Obvod: Cheb
Koncz, David, Mgr.
26. dubna 10
350 02 Cheb
Obvod: Prachatice
Košina, Kamil, Mgr.
Zdíkov 79
384 73 Stachy
Obvod: Třebíč
Kozáková, Ivana, JUDr.
Bráfova tř. 53
674 01 Třebíč
Obvod: Ostrava
Král, Jiří, Mgr.
Poděbradova 41
702 00 Ostrava
Obvod: Brno-město
Krejsta, Jan, Mgr.
Horní 729/32
639 00 Brno
Obvod: Šumperk
Kubis, Marcel, Mgr.
Masarykovo náměstí 4/44
789 01 Zábřeh
Obvod: Olomouc
Kuča, Radan, Mgr. MUDr.
Dvořákova 222/32
779 00 Olomouc
Obvod: Kladno
Kučera, Petr, JUDr. Ing.
nám. starosty Pavla 5
272 01 Kladno
Obvod: Praha 4
Kuželová, Dagmar, JUDr.
Novodvorská 1010
141 00 Praha 4
Obvod: Cheb
Lavička, Josef, JUDr.
26. dubna 10
350 02 Cheb
tel: 355 318 111
Jmenován dnem 17. 7. 2012 do neobsazeného EÚ Cheb.
Obvod: Kutná Hora
Locek, Ján,
Vocelova 394
284 01 Kutná Hora
Obvod: Praha 1
Luhan, Ivo, JUDr.
Karlovo nám. 17
120 00 Praha 2
Obvod: Ústí nad Orlicí
Macková, Taťána, JUDr.
nám. J. M. Marků 92
563 01 Lanškroun
Obvod: Praha 8
Maisnerová, Katarína, JUDr.
Záblatská 40
198 00 Praha 9
Obvod: Praha-západ
Makarius, Milan, JUDr.
Plzeňská 298/276
151 23 Praha 5
Obvod: Litoměřice
Mareš, Ondřej, JUDr. LL.M.
Novobranská 20
412 01 Litoměřice
Obvod: Rokycany
Micka, Petr, Mgr.
Svazu bojovníků za svobodu 68
337 01 Rokycany
Obvod: Nový Jičín
Michlová, Monika, Mgr. Ing.
Štefánikova 1977/9
741 01 Nový Jičín
Obvod: Klatovy
Mika, Dalimil, JUDr. LL.M.
Za Beránkem 836
339 01 Klatovy
tel: BEZPLATNĚ 376 310 088
e-mail www
Obvod: Jablonec nad Nisou
Mlynarčík, Jan, Mgr.
Ulice 5.května 2339/33
466 01 Jablonec nad Nisou
Obvod: Havlíčkův Brod
Molák, Stanislav, Mgr.
Nádražní 397
580 01 Havlíčkův Brod
Obvod: Pardubice
Navrátil, Ladislav, JUDr.
Sladkovského 592
530 02 Pardubice
Obvod: Ostrava
Nedbálek, Ivo, Mgr.
Pivovarská 1504/8
702 00 Ostrava
Obvod: Karlovy Vary
Němec, Luděk, Mgr.
Cihelní 14
360 06 Karlovy Vary - Dvory
Obvod: Praha-východ
Nevřela, Jiří, Mgr.
Libocká 73/57
161 00 Praha 6
Obvod: Brno-město
Novozámský, Vít, JUDr.
Bratislavská 73
602 00 Brno
Obvod: Svitavy
Olma, Igor, JUDr.
nám. Míru 53
568 02 Svitavy
Obvod: Olomouc
Opletal, Radim, Mgr. Ing.
Pavelčákova 14
772 00 Olomouc
Obvod: Tachov
Pajer, Pavel, Mgr.
Hornická 1786
347 01 Tachov
Obvod: Děčín
Pánek, Zdeněk, Mgr.
Prokopa Holého 130/15
405 02 Děčín
Obvod: Most
Paraska, Jan, JUDr.
tř. Budovatelů 2957/108
434 01 Most
Obvod: Brno-venkov
Pazák, Robert, JUDr.
Gromešova 30
621 00 Brno - Řečkovice
Obvod: Písek
Pazderka, Stanislav, JUDr.
Prokopova 339/14
397 01 Písek
Obvod: Praha 10
Pekárek, Jan, Mgr.
U Stanice 11/4
162 00 Praha 6
Obvod: Chomutov
Peroutka, Jan, Mgr.
Revoluční 48
430 01 Chomutov
Obvod: Plzeň-sever
Peške, Jaromír, JUDr.
Pod Vrchem 51
312 00 Plzeň
Obvod: Břeclav
Petrošová, Marcela, Mgr.
U Tržiště 9
690 02 Břeclav
Obvod: Šumperk
Petruň, Jiří, JUDr.
K.H.Máchy 1294/2
787 01 Šumperk
Obvod: Praha 7
Plášil, Vladimír, JUDr.
Tusarova 25
170 00 Praha 7
Obvod: Praha 5
Podkonický, Juraj, JUDr. Ph. D.
Evropská 663/132
160 00 Praha 6
Obvod: Karviná
Polák, Juraj, JUDr.
Komorní 583/4
737 01 Český Těšín
Obvod: Liberec
Polanský, Petr, Mgr.
Voroněžská 144/20
460 01 Liberec
Obvod: Ostrava
Porostlý, Vlastimil, JUDr.
Stojanovo nám. 7/873
709 00 Ostrava
Obvod: Nymburk
Pospíchal, Tomáš, Mgr.
28. října 1474/20
288 02 Nymburk
Obvod: Ústí nad Labem
Pospíšil, Vratislav, JUDr.
Velká Hradební 47
400 01 Ústí nad Labem
Obvod: Plzeň-město
Prošek, Jiří, Mgr. Ing.
Rychtaříkova 1
326 00 Plzeň
Obvod: Praha 2
Pýchová, Ivana, Mgr.
Budějovická 65
140 00 Praha 4
Obvod: Praha 8
Rudý, Michal, Mgr.
Střemchová 3013/16
106 00 Praha 10 - Záběhlice
Obvod: Zlín
Růžička, Martin, JUDr.
2. května 2384
760 01 Zlín
Obvod: Jihlava
Sárová, Marie, JUDr.
Fritzova 2
586 01 Jihlava
Obvod: Příbram
Sedláčková, Jaromíra, JUDr.
Březnická 89
261 01 Příbram IV
Obvod: Praha 1
Sekyrka, Hynek, Mgr.
Murmanská 1475/4
100 00 Praha 10
Obvod: Hodonín
Skoupá, Kateřina, Mgr.
Velkomoravská 1
695 01 Hodonín
Obvod: Mladá Boleslav
Slavata, Martin, Mgr.
Táborská 527
293 05 Mladá Boleslav
Obvod: Praha-východ
Smékal, Marcel, JUDr.
Michelská 1326/62
140 00 Praha 4
Obvod: Náchod
Souček, Kamil, JUDr.
Masarykovo náměstí 56
547 01 Náchod
vchod do domu je z ulice Strnadova
Obvod: Karlovy Vary
Soukupová, Kateřina, JUDr.
Jmenována dnem 17. 7. 2012 do neobsazeného EÚ Karlovy Vary. Připravuje otevření úřadu.
Obvod: Přerov
Studená, Jitka, JUDr.
Komenského 34
750 00 Přerov
Obvod: Praha 9
Suchánek, Milan, JUDr.
Pod Pekárnami 245/10
190 00 Praha 9
Obvod: Hradec Králové
Svoboda, Oldřich, JUDr.
Průmyslová 1200/4a
500 02 Hradec Králové
Obvod: Teplice
Svoboda, Martin, Mgr.
Husitská 692/3
415 01 Teplice
Obvod: Olomouc
Svoboda, Jan, Mgr.
Dvořákova 222/32
779 00 Olomouc
Obvod: Rakovník
Šajnerová, Hana, JUDr.
Husovo nám. 22
269 01 Rakovník
Obvod: Kladno
Škofová, Jana, JUDr.
Petra Bezruče 1416
272 01 Kladno
Obvod: Praha-západ
Šnaider, Dušan, Mgr.
Evropská 663/132
160 00 Praha 6
Jmenován 25. 4. 2012 do uvolněného exekutorského úřadu Praha-západ, po odvolané soudní exekutorce JUDr. Marcele Miklové.
Obvod: Domažlice
Šticha, Jan, Mgr.
náměstí Míru 40
344 01 Domažlice
Obvod: Jablonec nad Nisou
Štrincl, Jiří, JUDr. Ph. D.
Podhorská 28
466 01 Jablonec nad Nisou
Obvod: Praha 3
Švecová, Ingrid, JUDr.
Seifertova 455/17
130 00 Praha 3
Obvod: Plzeň-jih
Tetzeliová, Martina, Mgr.
U Svépomoci 2020/9
301 00 Plzeň
Obvod: Třebíč
Tomek, Jiří, JUDr.
Bráfova tř. 471/58
674 01 Třebíč
Obvod: Frýdek-Místek
Trojanovský, Jiří, JUDr.
Farní 23
738 01 Frýdek-Místek
Obvod: Plzeň-město
Tunkl, Martin, Mgr.
Palackého náměstí 28
301 00 Plzeň
Obvod: Praha 4
Tvrdková, Jana, JUDr.
Hornokrčská 650/29
140 00 Praha 4
tel: 244 400 604
Zástupkyně odvolaného soudního exekutora Mgr. Romana Vytejčka, EÚ Praha 4.
Obvod: Blansko
Týč, Daniel, Mgr.
Masarykova 12
678 01 Blansko
Obvod: Brno-město
Urban, Karel, JUDr.
Minská 54
616 00 Brno - Žabovřesky
Obvod: Praha 9
Usnul, Milan, JUDr.
Bryksova 763/46
198 00 Praha 9 - Černý Most
Obvod: Brno-město
Valentová (dříve Suchánková), Lucie, Mgr.
Milady Horákové 321/8
60200 Brno
Jmenována 21. 7. 2011 do uvolněného exekutorského úřadu Brno-město, po odvolaném soudním exekutorovi JUDr. Milanu Dobešovi. Mobilní telefon do úřadu: 775169136
Obvod: Praha 3
Vedral, Jan, Mgr.
Senovážné náměstí 977/24
110 00 Praha 1
Obvod: Znojmo
Veselá, Eva, Mgr.
Kovářská 6
669 02 Znojmo
Obvod: Praha 7
Vlček, Daniel, Mgr.
Vrchlabská 28/17
197 00 Praha 9 – Kbely
Obvod: Ostrava
Vlha, Milan, JUDr.
Prokešovo náměstí 634/5
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Obvod: Přerov
Vrána, Tomáš, JUDr.
Komenského 38
750 00 Přerov
Obvod: Praha 6
Vybíral, David, Mgr.
Vítězné náměstí 10/829
160 00 Praha 6
Obvod: Benešov
Vychopňová, Iva, JUDr.
Jiráskova 2042
256 01 Benešov
Obvod: České Budějovice
Vyžral, Pavel, JUDr.
Brožíkova 6
370 00 České Budějovice
Obvod: Plzeň-město
Wolfová, Jitka, JUDr.
Radyňská 9
326 00 Plzeň
Obvod: Brno-venkov
Zálešák, Lubomír, JUDr.
Jezuitská 3
602 00 Brno
Obvod: Plzeň-město
Zítka, Zdeněk, JUDr.
Palackého náměstí 28
301 00 Plzeň
Obvod: Praha 3
Zwiefelhofer, Miloslav, JUDr.
Strojírenská 47/18
155 21 Praha-Zličín